Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

din.pngNiszczenie Dokumentów zgodnie z normą DIN 66399 (zastępuję normę DIN 32757)

Nowa norma DIN 66399 opracowana przez Standards Committee for Information Technology and Applications (NIA) weszła w życie od października 2012 roku zastąpiła normę DIN 32757-1:1995-01, która miała zastosowanie wyłącznie do sposobu niszczenia papieru.

Wraz z szybkim rozprzestrzenianiem się cyfrowych nośników danych i wzrastające wymagania w zakresie bezpieczeństwa informacji, zmiana była konieczna. Nowa norma DIN 66399 w pełni uwzględnia obecną sytuację i potrzeby z nią związane.

Według nowej normy wymóg ochrony danych dzieli się na trzy klasy. Typ danych jest kontrolowany w celu określenia wymagania sposobu ich ochrony w  firmie. To wskazuje, jakie wymagania są potrzebne do ochrony danych związane z klasą ochrony.

wiecej.pngkobra.pngEnergooszczędne niszczarki Kobra

Niszczarki Kobra zostały zaprojektowane z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Zastosowany w nich system Energy Smart zapewnia oszczędność energii elektrycznej i w ten sposób korzystnie wpływa na redukcję emisji CO2.

Pobór energii jest zarządzany przez oprogramowanie, zapewniające zerowe zużycie energii w funkcji stand-by, potwierdzone wskaźnikami optycznymi umieszczonymi na obudowie urządzeń. Po zakończeniu niszczenia, automatycznie aktywowany jest system Energy Smart – urządzenie pozostaje w gotowości do pracy, jednak energia elektryczna nie jest już pobierana ze źródła zasilania.

wiecej.pnggilotyna-RC-451.jpgWybór właściwego modelu gilotyny

Przy wyborze gilotyny najistotniejszymi cechami są:

- długość cięcia określa maksymalną szerokość ciętego dokumentu. W gilotynach oferowanych przez firmę ARGO długość cięcia sięga nawet 710 mm.

- ilość ciętych kartek – określa ilość arkuszy o gramaturze 70g, które jednorazowo mogą zostać przecięte. W ofercie firmy ARGO znajdują się modele mogące przeciąć jednorazowo 600 arkuszy papieru.

- docisk papieru – określa sposób docisku papieru, zabezpieczającego przed przesuwaniem się arkuszy papieru podczas jego cięcia. Firma ARGO oferuje gilotyny z dociskiem ręcznym oraz z dociskiem automatycznym, który włącza się pod wpływem ruchu noża i zapewnia utrzymanie linii cięcia bez względu na ilość ciętych arkuszy.

wiecej.pngautomax_1.jpgNiszczarki automatyczne Fellowes Automax

Fellowes Automax - pierwsze w 100% automatycznie działające niszczarki. Dzięki opatentowanej technologii SureFeed niszczarka wykona pracę za Ciebie. Wystarczy włożyć niszczone materiały do szuflady, zamknąć ją i odejść. Podstawą innowacji jest opatentowana technologia SureFeed. Niszczarka Automax w przeciwieństwie do konkurencyjnych modeli niszczarek, może niszczyć wszystko to, co tradycyjne urządzenia, bez ograniczeń.

wiecej.png