O Firmie Best Partner

Firma Best Partner powstała po przekształceniu  się  Firmy Best Partner Polska Sp. z o.o. istniejącej od 2003 roku. Osoby zarządzające firmą mają ponad dwudziestoletnie  doświadczenie handlowe w branży biurowej. Zajmuje się dystrybucją urządzeń elektronicznych o wysokim zaawansowaniu technologicznym. Jest dystrybutorem takich uznanych marek jak KYOCERA  (kopiarki, drukarki) HSM, KOBRA,OPUS,IDEAL,FELLOWES (niszczarki) MINOLTA(drukarki, kopiarki), Francotyp Postalia (frankownice, otwieracze korespondencji, kopertownice).Posiadamy w swojej ofercie również liczarki banknotów i monet, projektory multimedialne, bindownice i inne urządzenia niezbędne do pracy w biurze.

Nowoczesne zarządzanie, doborowa kadra zapewnia fachową obsługę i gwarantuje dobór sprzętu dokładnie według potrzeb klienta, dając mu w ten sposób poczucie bezpieczeństwa.

Opieka naszego serwisu zapewnia długotrwałą i bezawaryjną prace oferowanych urządzeń. Pełna niezawodność szybka i profesjonalna obsługa serwisowa, oraz konkurencyjne ceny utrzymują nas na bardzo dobrej pozycji na rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponujemy również bezterminowe umowy serwisowe. Dzięki takiej  polityce wiele znanych firm wybrało Best Partner  jako swojego partnera.

Proponujemy również w ostatnich latach najpopularniejszą metodę eksploatacji kserokopiarki -  dzierżawę (wynajem). Forma  ta charakteryzuje się niższymi kosztami stałymi i eksploatacyjnymi, elastycznością ( może być zawierana na różne okresy czasowe) i nie wymaga angażowania środków własnych na zakup kserokopiarki

Best Partner  jest przewidywalna dla swoich dostawców oraz klientów. To w dobie dużej niepewności i braku stabilizacji daje firmie ogromny kredyt zaufania, co w biznesie jest jednym z fundamentów sukcesu. Podstawą naszej filozofii jest myśl, że tak naprawdę w momencie podpisania umowy i dostarczenia towaru, współpraca z klientem dopiero się zaczyna, a nie kończy. Taki punkt widzenia pomaga budować pozytywny wizerunek firmy. Ma to odzwierciedlenie w rezultatach działalności handlowej, która obfituje wygranymi przetargami oraz prestiżowymi kontraktami.

Dane Firmy:
 

Dane Rejestrowe, Biuro Handlowe

Best Partner Hubert Jóźwiak
ul. Promyka 1/150
01-604 Warszawa

tel. 533 300 234

606 988 622

NIP: 5251212452
REGON: 142022649