Małe i średnie biura - niszczarki kobra

Informacje

Najnowsze recenzje

Brak dostępu

Małe i średnie biura - niszczarki kobra

Niszczarki Kobra, które świetnie sprawdzą się w małych, średnich biurach oraz w urzędach. Kategoria ta zawiera wszystkie urządzenia, które są solidne i trwałe, ale nie obciążają nadmiernie budżetu instytucji czy też firmy.

Małe i średnie biura - niszczarki kobra Jest 24 produktów.

Podkategorie

 • Kobra C1 i mniejsze

  Niszczarki Kobra - najmniejsze. Są to możliwie najbardziej kompaktowe urządzenia Kobra dostępne obecnie na rynku.

 • Kobra +1

  +1 To seria solidnych niszczarek kobra średniej wielkości.

 • Kobra +2/+3

  +2/+3 - Niszczarki przeznaczone do średniej wielkości biur i urzędów.

 • Kobra 240

  Seria 240 to niszczarki przeznaczone do niszczenia dużej liczby dokumentów.

 • Kobra 245 TS

  Niszczarki do średniej wielkości biur i urzędów. Zostały wyposażone w dotykowy interfejs, ułatwiający jej obsługę.

 • Kobra 240.1

  Wielofunkcyjne profesjonalne Niszczarki Kobra 240.1 przystosowane do pracy w małych i średnich biurach, przeznaczone do dokumentów niejawnych.
  Jak wszystkie Kobry także modele 240.1 posiadają hartowane noże tnące wykonane ze stali węglowej.
  Noże te odporne są na zszywki i metalowe spinacze. Wysoka precyzja zastosowana w procesie projektowania noży tnących, pozwala na połączenie dużych obciążeń niszczarki oraz niskiego zużycia energii.
  Wszystkie modele niszczarek Kobra 240.1 posiadają również zabezpieczenia termiczne silnika (500W), przystosowanego do 24 godzin ciągłego cyklu pracy.

 • Kobra 260.1

  Nowa linia profesjonalnych niszczarek Kobra została wyprodukowana z zastosowaniem nowoczesnych materiałów kompozytowych wykorzystywanych m.in. w technologii przemysłu kosmicznego. Elementy kompozytowe wygłuszają pracę niszczarek i umożliwiają przenoszenie obciążeń zapewniając jeszcze większą trwałość urządzeń przez wiele lat.
  Niszczarki zostały wyposażone w silniki przystosowane do pracy ciągłej, system SPPS - wzmocniony system napędu łańcuchowego, z łańcuchem objętym dożywotnią gwarancją oraz system Energy Smart pozwalający na oszczędność energii dzięki zerowemu poborowi mocy w trybie stand-by.
  Niszczarki przeznaczone są do niszczenia małej, średniej lub dużej ilości dokumentów (w zależności od modelu)

 • Kobra 245 TS-AF

  Niszczarki Kobra serii TS-AF wyposażone zostały w automatyczne podajniki papieru. Po włożeniu dokumentu do podajnika, niszczarka sama pobiera arkusze do zniszczania. W celu dodatkowego zabezpieczenia ściśle tajnych dokumentów podajnik w modelach TS-AF HS został  dodatkowo wyposażony w specjalną pokrywę zamykaną na klucz. Dzięki temu dokumenty pozostawione do zniszczenia nie dostaną się w niepowołane ręcę.

  Niszczarki Kobra TS-AF przeznaczone są do średnich i dużych biur i urzędów (w zależności od modelu). Wyposażone są w automatyczny podajnik papieru na 170 kartek. Posiadają wielofunkcyjny panel dotykowy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów