Katalog

Włączone filtry:
Poziom bezpieczeństwa DIN (32757)
Poziom DIN (66399) P
Niszczenie kart kredytowych
Niszczenie płyt CD
Niszczenie dyskietek
Niszczenie pendrive
Hałas (dBA)
Rodzaj cięcia
Automatyczny START / STOP
Przystosowanie do pracy ciągłej
Automatyczny podajnik

Niszczarki HSM

Informacje

Najnowsze recenzje

Brak dostępu

Niszczarki HSM

Niszczarki HSM

Niszczarki HSM to idealne rozwiązanie, jeśli chcą się Państwo pozbyć zbędnych dokumentów papierowych lub danych zgromadzonych na innych nośnikach (np. płytach CD, dyskietkach). A to wszystko przy zachowaniu aktualnie obowiązujących standardów i zgodnie z polskim prawem. Niszczarki HSM skutecznie niszczą dokumenty, uniemożliwiając ...

Niszczarki HSM

Niszczarki HSM to idealne rozwiązanie, jeśli chcą się Państwo pozbyć zbędnych dokumentów papierowych lub danych zgromadzonych na innych nośnikach (np. płytach CD, dyskietkach). A to wszystko przy zachowaniu aktualnie obowiązujących standardów i zgodnie z polskim prawem. Niszczarki HSM skutecznie niszczą dokumenty, uniemożliwiając ponowne odczytanie danych. Dzięki temu w 100% zabezpieczają przed wyciekiem cennych informacji czy danych osobowych.

Dostępne w naszej ofercie niszczarki HSM zapewniają różnego rodzaju cięcia (w formie pasków lub ścinków), które charakteryzują się zróżnicowanym stopniem bezpieczeństwa (od 2 do 6). Z powodzeniem znajdą zastosowanie w użytku domowym. Jednakże ich niezwykle wydajne działanie oraz bezawaryjna praca sprawia, że niszczarki HSM dedykowane są również dużym biurom każdego dnia mającymi styczność z setkami dokumentów zawierających ważne dane.

Już teraz zachęcamy do przejrzenia naszej oferty - gwarantujemy Państwu dostęp do niezawodnych i sprawnych niszczarek marki HSM. 

Więcej

Niszczarki HSM Jest 124 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 124 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 124 elementów