Niszczarki

439
Produktów

Podkategorie

 • Niszczarki Kobra

  Niszczarki Kobra

  Każda niszczarka Kobra to synonim doskonałej jakości oraz niezawodności. Dostępne w atrakcyjnej cenie oraz prezentujące wysoki poziom technologiczny, cieszą się popularnością wśród nabywców. Wszystkie niszczarki (...)

 • Wyszukiwarka wg. parametrów

  Niszczarki wszystkich marek. Pełen wachlarz produktów, od Fellowes, EBA, Ideal, przez Wallnera, Kobrę, HSM, aż po Roto, czy ProfiOffice. 

 • Niszczarki HSM

  Niszczarki HSM

  Niszczarki HSM to idealne rozwiązanie, jeśli chcą się Państwo pozbyć zbędnych dokumentów papierowych lub danych zgromadzonych na innych nośnikach (np. płytach CD, dyskietkach). A to wszystko przy zachowaniu aktualnie (...)

 • Niszczarki Roto

  Niszczarki ROTO

  ROTO to niemieckie, wytrzymałe i przystosowane do dużych obciazeń niszczarki. Są także przystosowane do ciągłej oracy. Dzięki temu, że producent stawia na minimalizm, produkty ROTO są bezpieczne oraz wytrzymałę.

  Produkty ROTO (...)

 • Niszczarki Ideal

  Niszczarki IDEAL

  Niszczarki IDEAL zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Niezawodne, trwałe, bezpieczne i niezwykle wydajne - to wszystko sprawia, że niszczarki tej marki cieszą się popularnością wśród (...)

 • Niszczarki ProfiOffice

  Niszczarki ProfiOffice

  Firma ProfiOfffice to niemiecki producent niszczarek o wysokiej precyzji i dobrych parametrach. Dzięki jakości wytworzonego produktu, możemy mieć pewność, że zakupiona u nas niszczarka tego producenta posłuży Państwu przez długi (...)

 • Niszczarki EBA

  Niszczarki EBA

  Maszyny te są produkowane w Niemczech. Bez wątpienia aspirują do produktu Premium, osiągając doskonałość w zakresie jakości. Podczas projektowania, firma EBA kieruje się jakością, bezpieczeństwem pracy oraz funkcjonalnością.

  (...)
 • Niszczarki Opus

  Niszczarki Opus

  Opus to nowatorska linia popularnych niszczarek dla domu i małych biur. Dzięki optymalizacji procesu produkcji oraz importu, urządzenia te charakteryzują się nieporównywalnie niską ceną. Powyższa firma oferuje Państwu nie tylko wysokie (...)

 • Niszczarki Genie

  Niszczarki Genie

  Niszczarki Genie to lider w zakresie niszczarek przybiurkowych, oraz domowych. Doskonale sprawdza się tam, gdzie nie przewidujemy wysokich przebiegów oraz dużej ilości niszczonego papieru. Firma Genie oferuje niszczarki w stopniach (...)

 • Niszczarki Fellowes

  Niszczarki Fellowes

  Niszczarki Fellowes zabezpieczą cenne dokumenty przed przypadkowym wyciekiem informacji. Działają szybko i wydajnie, eliminując ryzyko kradzieży wartościowych danych zamieszczonych w dokumentach.

  Każda (...)

 • Niszczarki Wallner

  Niszczarki Wallner

  Niszczarki Wallner to nowa linia produktów o dużej wytrzymałości i ciekawym designie. Nowa konstrukcja noży tnących, metalowe przekładnie oraz ciekawy design powodują, iż urządzenia te doskonale sprzedają się na rynku. Urządzenia (...)

 • Niszczarki Bonsaii

  Niszczarki firmy Bonsai


Urządzenia, które sprawdzą się w niszczeniu dokumentów w każdym domu, firmie, oraz na piętrach biurowych. Urządzenia oferowane przez nas są nie tylko bardzo solidne, ale także charakteryzują się wysokimi parametrami. Zachęcamy do dobrania urządzeń według Państwa wymogów. W swojej sprzedaży posiadamy niszczarki Kobra, HSM, Roto, Ideal,ProfiOffice, EBA, Opus, Genie,  Fellowes, Wallner.

Best Partner
Wszelkie prawa zastrzeżone